PROFESJONALNE KURSY JĘZYKOWE DLA BIZNESU

Centrum Języków Obcych Convers posiada 13-letnie doświadczenie w profesjonalnym nauczaniu języków obcych. W naszej ofercie posiadamy kursy przygotowujące do najważniejszych egzaminów językowych. Szkolenia dla klientów biznesowych organizujemy bezpośrednio w siedzibie firmy lub w jednej z naszych placówek.

STOSUJEMY SKUTECZNE METODY
I NOWOCZESNE NARZĘDZIA

Nasze metody nauczania są skuteczne, ponieważ motywujemy do nauki kładąc nacisk na umiejętności komunikacji, polisensorykę oraz nowoczesne narzędzia. Zakres zajęć dopasowujemy do wymagań klienta, jego potrzeb komunikacyjnych i dziedzin biznesu. Organizujemy zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe. Dodatkowo oferujemy usługę umożliwiającą koordynatorowi szkoleń

NASZE METODY SĄ GWARANTEM SUKCESU!

Egzaminy językowe, do których przygotowujemy: Business English BEC, BULATS, LCCI oraz międzynarodowe egzaminy z języka francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

Brain friendly teaching

Skorzystaj z oferty kursów przygotowujących do certyfikowanych egzaminów językowych!

Egzaminy międzynarodowe

Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe? Zapisz się na kurs przygotowujący do certyfikowanych egzaminów językowych!

Kursy specjalistyczne

Masz wyspecjalizowane potrzeby? Dostosujemy do nich naszą ofertę!

Time saving teaching

Kurs dla osób żyjących w ciągłym biegu

SPRAWDŹ »

Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!

Łódź

ŁÓDŹ