Rekomendacje

Robert Bogusławski
Managing Director at MEDIATOUCH

Polecam CONVERS jako rzetelnego i bardzo profesjonalnego partnera biznesowego. Kurs przygotowany dla naszej firmy spełniał najwyższe standardy, był idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Elastyczność, bardzo nowoczesne techniki i narzędzia to tylko nieliczne z atrybutów, które mocno wyróżniają szkołę na tle innych. Z CONVERS skutecznie i szybko osiągnęliśmy wyznaczone cele, a nauka była prawdziwą przyjemnością.

Anna Szumigaj-Badziak
Wykładowca Politechniki Łódzkiej, artysta-plastyk

Z przyjemnością rekomenduję szkołę językową CONVERS, z której usług korzystałam przez ponad 2 lata, przygotowując się do obrony mojej pracy doktorskiej. Jakość zajęć z języka angielskiego była bardzo wysoka, natomiast lektor wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Firma CONVERS dzięki swej rzetelności, otwartości i elastyczności zyskała moje pełne zaufanie i z czystym sercem polecam ją jako solidnego partnera w nauczaniu języków obcych.

Mariusz Słowiński
Regional Director at MEBLE BLACK RED WHITE

Wiele godzin spędzonych w Convers to niewątpliwie ciężka praca ale też i przyjemność nauki, co wynikało z profesjonalnego przygotowania do zajęć lektora. Dla osób ze środowiska biznesowego, którzy ciąglę nie mają czasu, liczy się dobra organizacja pracy i szkolenia szyte na miarę. Takie właśnie zajęcia oferowała szkoła Convers, zatem na efekty nie trzeba długo czekać (BEC Vantage Certificate). Dodatkowo kluczowym elementem wyróżniającym Convers, jest stałe podnoszenie jakości zajęć poprzez najnowsze narzędzia tj. e-learning, fiszkoteka, nagrywanie zajęć i ich wspólna analiza, video-lekcje. Polecam wypróbowanie zajęć oraz wybranie sobie ambitnego celu do realizacji, którego drogę z pewnością znajdą lektorzy i dobry program nauczania.

 

Rekomenduję Convers :)

Jack Lemmen
CEO of GTL Europe B.V.

From my experience, I highly recommend CONVERS as a professional language school. Our Polish employees successfully completed a specialized training, where they developed a level of English language skill essential for specific purposes related to our business. CONVERS’s approach to our needs was very professional and friendly. They remained focused on our goals and even exceeded our expectations. As a result, within a year, the employees were not only able to communicate efficiently and effectively with the office staff and administration, they were also ready to be assigned to project sites all over the world. Thanks to modern online and mobile communication technologies, our employees could continue their training programs, even abroad. Given the above, it is not surprising that GTL Europe is still willing to cooperate with CONVERS in future projects. I would recommend CONVERS to any organisation wishing to improve the language abilities of their staff.

Aleksandra Komada
Project manager at TE Teaching Method

Polecam Anetę jako jednego z najbardziej profesjonalnych i solidnych partnerów z jakimi miałam przyjemność pracować. Jej zaangażowanie oraz
perfekcjonizm sprawia, że mogę ją polecić jako partnera biznesowego, a jej szkołę jako najlepsze miejscy do szlifowania swojej znajomości języka angielskiego, wszystko dzięki temu, że zarządza nią z najwyższą pieczołowitością i troska o klienta.

Brain friendly teaching

Skorzystaj z oferty kursów przygotowujących do certyfikowanych egzaminów językowych!

SPRAWDŹ »
Egzaminy międzynarodowe

Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe? Zapisz się na kurs przygotowujący do certyfikowanych egzaminów językowych! 

SPRAWDŹ »
Kursy specjalistyczne

Masz wyspecjalizowane potrzeby? Dostosujemy do nich naszą ofertę!

SPRAWDŹ »
Time saving teaching

Kurs dla osób żyjących w ciągłym biegu

SPRAWDŹ »

Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!

Łódź

ŁÓDŹ
ul. Jurczyńskiego 30a
ul. Gorkiego 6
tel. 506 271 466

Tuszyn

TUSZYN
ul. Parkowa 3
ul. 3 Maja 50
tel. 506 233 981

Rzgów

RZGÓW
ul. Ogrodowa 11
tel. 506 271 470